Mirė se erdhe...Benvenuto...
ARBITALIA 
Shtėpia e Arbėreshėve tė Italisė
La Casa degli Albanesi d' Italia  
 

ON LINE IL SITO DEL COMUNE DI SAN COSMO ALBANESE

Kemi kėnaqėsinė tė ju njoftojmė se ėshtė on-line strumbulli (the site) i bashkisė sė Strigarit (San Cosmo Albanese-CS) me adresėn: www.comune.sancosmoalbanese.cs.it
Strumbulli ynė ju vė nė dispozicion, ndėr tė tjera, tė tėrė tekstin e vepravet tė Serembes, disa kangjele tė Varibobės, kėnkat e Kozmu Rrokut dhe natyrisht shumė tė dhėna pėr katundin e fotografi tė mrekullueshme.
Mirupafshim on-line nga Sporteli Gjuhėsor.

www.comune.sancosmoalbanese.cs.it

 

 

priru / torna