Mirė se erdhe...Benvenuto...
ARBITALIA 
Shtėpia e Arbėreshėve tė Italisė
La Casa degli Albanesi d' Italia  
 

Koncert ne Riccione
Te dielen 27 nentor 2005 ora 15,00 me rastin e festave nacionale shqiptare
Ne Sallen e Diskotekes famoze Peter Pan me nje kapacitet 3000 vende.
Te ftuar:
ELITA 5 (per here te pare ne Itali)
Rovena Stefa
Silvana Brace
Dhe surpriza te tjera.
Ejani te kaloni nje mbasdite ndryshe. Te festojme se bashku.

priru / torna